Pracownia rentgenodiagnostyki Fundacji Nasze Zdrowie czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00
Badania wykonujemy w godzinach 7.30 – 17.30

Szczegółowe informacje na temat wykonywanych badań można uzyskać osobiście w godzinach funkcjonowania pracowni, telefoniczne pod numerem 95 721 00 36, lub za pośrednictwem poczty e-mail: rtg@fundacja-nasze-zdrowie.pl

Ważne! Wszystkie badania RTG wykonywane są na podstawie skierowania.

W pracowni można wykonać badania:

• bezpłatnie na podstawie skierowania z naszych poradni
  • odpłatnie zgodnie z cennikiem

Badania wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych techników elektroradiologii.
Oceny klinicznej wykonanych badań dokonują na nowoczesnej stacji diagnostycznej lekarze radiolodzy.

Wykonywanie badań jest szybkie, komfortowe i wyjątkowo efektywne. Najniższą dawkę promieniowania i jakość obrazu zapewnia m.in. nowoczesny bezprzewodowy detektor cyfrowy Carestream DRX Plus.
W pozycji poziomej, pacjent ma do dyspozycji niezwykle szeroki i wytrzymały stół.
Dzięki stojakowi prowadzenie badań na stojąco jest bardzo proste i wygodne.
Zdjęcia uwidoczniają detale nawet najdrobniejszych struktur ciała.
Samo badanie może zostać natychmiast nagrane na płycie CD. Oprócz zdjęć na płycie znajdzie się oprogramowanie do ich przeglądania, które może zostać uruchomione na dowolnym komputerze.
Standardowo pacjent otrzymuje wynik badania z opisem w ciągu 1 dnia.

Na tym kompaktowym aparacie pacjenci mogą wykonać dowolny rodzaj badań radiograficznych, przy zachowaniu wszelkich norm i procedur wzorcowych obowiązujących w naszym kraju.

Informację o wpływie działalności wykonywanej przez tę jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko można przeczytać klikając tutaj